Moje doświadczenia pracy pedagogicznej rozpoczęłam już na studiach, gdzie pracowałam w przedszkolach prowadząc Rytmikę, następnie w Ośrodku Kultury w Białych Błotach prowadziłam zajęcia dla dzieci i młodzieży m in. z zakresu gry na keyboardzie i skrzypcach. Tam tez odkryłam swoje powołanie do pracy pedagogicznej. Następnie w Szkole Muzycznej w Chełmnie pracowałam jako nauczyciel Rytmiki i Kształcenia Słuchu Obserwując duże zapotrzebowanie i zainteresowanie wśród ludzi nauką gry na instrumentach muzycznych pomyślałam, że na pewno przyda się miejsce w którym będzie możliwość rozpoczęcia nauki gry przez dzieci, młodzież, ale również dorosłych, bo na naukę nigdy nie jest za późno. Szeroka edukacja muzyczna, którą rozpoczęłam w wieku 7 lat w szkole Muzycznej im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy pozwoliła mi na rozległą działalność muzyczną. Zajmuję się oprawą muzyczną na uroczystościach ślubnych grając na skrzypcach.

Uświetniam uroczystości okolicznościowe typu bankiety, chrzty,przyjęcie przez dzieci Komunii Świętej, urodziny, imieniny, jubileusze, festyny, a także bardziej poważne jak pogrzeby.

Jestem muzykiem improwizującym, więc szybko się zgrywam z nowym repertuarem i  zespołami muzycznymi. Moja oferta muzyczna adresowana jest do dzieci , młodzieży i dorosłych pragnących rozpocząć naukę gry na skrzypcach i keyboardzie.

Oferuję również oprawę muzyczną na skrzypcach wyżej wymienionych uroczystości i imprez.

Poniżej znajdziecie Pańswo próbkę moich możliwości:

“The Girl from Ipanema”

“My way”

“Memory”

“Satin Doll”

“Autumn Leaves”